WhatsApp Destek Hattı
Oto Kokusu Genişlet

Oto Kokusu

Yeni
FİYAT LİSTEMİZİ SADECE ÜYELER GÖREBİLİR
Sitemiz Güncelleme Çalışması Yapılmaktadır.
Ajans Matbaa Reklam & Promosyon Firmaları İçin Yaklaşık
12.000 Promosyon Ürün Eklenecektir
İsimsiz Olarak Müşterilerinize Sunabileceğiniz.
Sitemiz WWW.PRMSYN.COM
Bilgi İçin 0555 679 47 02 - 0232 459 93 93

Oto/Araba Kokusu

Oto kokuları; özellikle oto sanayi alanında hizmet veren servisler, benzin istasyonları, oto yıkamacı vb. firmaların promosyon amaçlı olarak sıklıkla kullandığı bir promosyon ürünüdür. Bu alanlarda hizmet veren firmalar müşterilerine promosyon oto kokusu vererek onlara hem ek bir hizmet sunarlar hem de müşteri memnuniyetini arttırırlar.

Baskılı oto/araba kokuları aynı zaman çok iyi bir reklam aracıdır. Firmalar oto kokuları üzerine logo, adres ve telefon bilgilerini bastırarak marka bilinirliğini güçlendirirken aynı zamanda potansiyel müşterilerde kazanabilirler. Ayrıca promosyon ipli oto kokuları genellikle arabaların dikiz aynalarında bulunduğundan ve hoş koku yaydıklarından kolayca fark edilerek marka bilinirliğine katkı sağlarlar.

Bidolubaski.com'da hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla promosyon oto kokusu bastırmak oldukça kolay. Ürünü seçip ardından tasarım dosyanızı yükledikten sonra online olarak sipariş verebilirsiniz. Oto kokusu ipli ve şeffaf ambalajlı olarak adresinize ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Online matbaa Bidolubaski.com'un sizlere sunduğu vade farksız 6 taksit, iade garantisi, canlı destek gibi fırsatlarda da yararlanabilirsiniz.
 

Promosyon Oto Kokusu Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

- Oto kokusu baskı siparişi vermeden önce öncelikle istediğiniz ürünün ebat ve koku seçeneklerini belirleyin.

- Oto kokusu genellikle araçların dikiz aynalarına takılıp göz önünde durur bu nedenle yaratıcı bir tasarım kullanırsanız daha fazla dikkat çekerek markanıza katkı sağlarsınız.

- Tasarımınızda mutlaka yüksek çözünürlüklü logonuza, adres ve telefon bilgilerinize yer verin.

- Tasarım dosyanızı pdf, ai ve psd formatlarından biri ile siteye yükleyerek siparişi tamamlayın.

Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Bir değerlendirme yazın

Oto Kokusu

Oto Kokusu